اطلاعیه

با عنایت به پیگیری های حضوری و تلفنی اعضاء محترم در خصوص خرید سهام شرکت و با توجه به درخواست تنی چند از سهامداران مبنی بر تقاضای خروج ، به اطلاع میرساند ، این شرکت آمادگی جابجایی و انتقال سهام ، فی مابین اعضاء را داشته و مستدعی است جهت دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 88324947 -021 تماس حاصل فرمائید

درباره ما

با توجه به اینکه در هزاره سوم ، تفکر رویکرد استراتژیک بعنوان بخش جدائی ناپذیر از مدیریت استراتژیک به شمار رفته ، شرکت تعاونی پیشگامان نفت و گاز کاویان این شیوه مدیریت را برای خود ضرورت حیاتی دانسته و با بهره مندی از مدیریت قوی اجرائی و بهره گیری ار اعضاء با تجربه ، لایق و مبتکر خود ، سعی در توسعه مستمر و پایدار خواهد داشت.

شرکت تعاونی پیشگامان نفت و گاز کاویان در این راستا و به منظور پویایی سازمان ، اهدافی از جمله ، تاکید براستمرار سازمان چابک و یادگیرنده ، مشارکتی و نوآور ، تحقق الزامات حفاظت محیط زیست و به حداقل رساندن آسیب های ناخواسته ، بهبود فناوری های موجود و لزوم استفاده و تربیت نیروهای جوان را در نقشه راه خود تدوین نموده است.

ضمناً با توجه به بررسی و رصد  ، شرایط محیطی از جمله ضعف ها و قدرت های سازمان از بعد داخلی و تهدید و فرصت های سازمان در بعد خارجی در چهارچوب ماتریس SWOT دائماً نسبت به اصلاح سازمان اقدام خواهد نمود.

شرکت های وابسته

شرکت قطران ساوه | شرکت تعاونی پیشگامان نفت و گاز کاویان( کارکنان ملی گاز سابق) با اخذ لیسانس و انتقال تکنولوژی تولید از گروه فرانسوی GLYNWED  نسبت به تولید اتصالات الکتروفیوژن و تاسیس شرکت فوق اقدام نمود و کارخانه قطران را در شهر صنعتی کاوه راه اندازی نمود. شرکت قطران ساوه اولين توليدكننده اتصالات الكتروفيوژن لوله هاي پلي اتيلن در ايران كه در شبكه هاي گازرساني شهري مورد استفاده مي باشد . اين شركت توليدات خود را با اخذ ليسانس از شركت فرانسوي INNOGE P.E. INDUSRTIES كه يكي از معتبرترين سازندگان اين محصول در جهان مي باشد در سال 1380 آغاز نموده و هم اكنون آنها را در اندازه هاي مختلف و با كيفيت عالي و منطبق با استانداردهاي مورد قبول داخلي و بين المللي به صنعت گاز كشور ارائه مي نمايد .

شرکتهای مرتبط

تماس باما

دفتر مرکزی

8830165  – 88301655 – 88811370  – 88811586

امور سهام   88324947

امور مالی  88306680

آدرس: تهران – خیابان ایرانشهر– خیابان نوشهر – پلاک 26 – طبقه دوم – شرکت پیشگامان نفت و گاز کاویان

تعاونی پیشگامان نفت و گاز کاویان

I consent to the processing of personal data and agree with the user agreement and privacy policy